Style A to Zoe: Sztuka mody, piękna i cokolwiek piękna

lubi ją lub nie lubisz, nie jest nowe zrozumienie, że Rachel Zoe jest siłą napędową wielu dzisiejszych trendów. Od gwiazd takich jak Cameron Diaz, a także Lindsay Lohan po Salmę Hayek, Zoe podejmuje decyzję, jaki jest najlepszy wygląd, a także reszta padlinożerców na świecie, aby uzyskać ten wygląd. Zoe ma głęboki wpływ, a także wpływ na świat mody. Suknia, którą poszedłeś kupić, buty, które tęskniłeś, duże okulary słoneczne, które musiałeś mieć, były katapultowane z tego, co Zoe podjęła decyzję, było gorące.

Rachel Zoe chciała podzielić się swoimi pomysłami na modę, a także sztuczkami ze światem, komponując styl książki A do Zoe: The Art of Fashion, Beauty i Cokolwiek uroku. Jeśli próbujesz znaleźć tę książkę, aby przekształcić cię w Lindsay Lohan, Mischa Barton, a nawet Rachel Zoe, nie oczekuj tego. Spodziewaj się jednak, że ta książka pomoże ci utorować twoją metodę, a także styl. Pierwszy pomysł, który zapewnia Zoe, jest najważniejszą radą; „Znajcie się zarówno i wyprodukuj swój własny wygląd”. Nie dostajcie czegoś, odkąd widziałeś to na celebrytę, zdobądź to, ponieważ wygląda świetnie na tobie, a także pasuje do twojego stylu. To, co wszyscy spodoba się, to, że Rachel Zoe zależy od akcesoriów, aby nasz strój zerwał, uważa, że ​​akcesoria są o wiele ważniejsze niż ubrania. Samo to oświadczenie zwabiło mnie, ponieważ jest to oświadczenie, które online przez i zgadzam się. Jeśli chodzi o torebki, Zoe jest mocno wierzącym w pozostawanie z tradycyjną wysokiej jakości, a nie z logo. Dlatego kciuki ode mnie daleko!

Książka prowadzi cię ze swoimi wskazówkami, ale koncepcja, która brzmi głośno, a także usuwa, jest noszenie tego, co lubisz, czuje się komfortowo w skórze, a także nie być przerażona, aby być silnym i odważnym. Jeśli dostaniesz dziwaczną, a także sukienkę na twarzy, noś ją. Przynieś sobie pewność siebie, a także wykonasz obraz zaufania do swojej skóry. Książka nie czyni cię w czymś, czym nie jesteś, a raczej kieruje, aby odkryć swoje poczucie stylu, a także to, co działa dla Ciebie najlepiej. Rachel kończy książkę kluczowym oświadczeniem; Życie to wskazanie życia.

Ta książka była zabawną lekturą, która ilustruje listę potrzeb Zoe do potrzeb, jednak umożliwia zmodyfikowanie swojego stylu po drodze. Przez pewien czas planuję trzymać tę książkę na stoliku do kawy, używając gości do mojego domu w rozmowie z jednej z najwybitniejszych ikon w świecie mody.

Kup książkę w Amazon za 16,49 USD.

Leave a Comment