Marc autorstwa Marc Jacobs Miss Marc Area Cross Body Bor Bor

Moje dni nieco przestraszonego przez MR, a także Miss Marc już się skończyły, całkowicie skończone. W rzeczywistości ledwo pamiętam, dlaczego byłem tak przerażony na pierwszym miejscu! Och, racja- ponieważ są one przerażające. Są jednak bardzo świetne w dziwny sposób Tima Burtona. Jednak jestem przesadny.

Panna Marc jest teraz na czymkolwiek, od koszul, przez plecaki, to torebkę monety, którą badałem jakiś czas temu. Jednak żadne nie są tak urocze ani nie wykorzystują miękkich kolorów oprócz tego Marc autorstwa Marc Jacobs Miss Marc Area Cross Body Body. Jest gorączkowy, nie będąc tak mylącym, a także uroczym, nie będąc nie młodym. Ponadto zdjęcie panny Marc rekompensuje jej dziwnie ukształtowaną głowę, dodając piracki kapelusz. Sprytny, Marc Jacobs, wyjątkowo sprytny.

Ponadto bit Crossbody wykorzystuje lekki wzór dżinsów, który jest teraz bardzo teraz, a także integruje warkocze, a także zamszowy frędzel, aby uzyskać trochę skręconej mocy kwiatowej, Hippie Kid. Jednak oczywiście piracka grafika jest tego sprzeczna, prawda? Po prostu nie możemy przypiąć panny Marc; Następnie wiemy, że może być inżynierem komputerowym, a także kotwicą informacyjną w stylu naszej blondynki Barbie. Zdobądź Shopbop za 158 USD.

Leave a Comment