Off-Whites & Neutral Leathers są w tym tygodniu z gwiazdami

, jakby na wskazówce celebrytki nieoczekiwanie zamienili dżinsowe krótkie krótkie spodenki na lniane blezery, sukienki Summertime, a także wszystkie wyrafinowane zszywki garderoby z latem. Ta podsumowanie torby celebrytów ma również wyjątkowo trzewną, letnią mieszankę kolorów, a także tekstury: białe, lekkie szarości, pościel, a także zszyte skóry. W tym tygodniu marki są znacznie bardziej ekskluzywne; To wszystko Hermès, Saint Laurent i Dior, a także pojedyncze, dziwne obchody muzyki z Moschino.

Chrissy Teigen
Walentino Crocodile Lock Bag
Kupuj Valentino za pomocą Saks
Jestem typem zaskakowanej Chrissy porzuciła już swoją obszerną kręconą fryzurę z zeszłego tygodnia. Właśnie tutaj jest, udając się na lunch w Beverly Hills, używając lnianej marynarki, która całkowicie wyskakuje z jej rockstuddddddddddded torbą Valentino.

Emmy Rossum
Torba chrześcijańska Dior Woman Dior
Plinowe płaszczy wydają się teraz raczej stylowe w LA Ideal. Oto Emmy Rossum, podobnie w Beverly Hills, przynieś klasyczną, jasnoszarą kobietę Dior.

Jessica Alba
Torba do torebek Proenza Schouler PS1
Tymczasem Jessica Alba została zidentyfikowana na Malibu w Malibu w ciągu 4 lipca z drugą połową Money Warren. Przynosi uroczą białą woreczek PS1 Proezna Schouler ze złotym sprzętem.

Jourdan Dunn
Moschino Teddy Bear Crossbody Bag
525 USD za pomocą Farfetch.com
Rozumiem, że Moschino jest jedną z tych stosunkowo polaryzacyjnych marek, które ludzie lubią lub nienawidzą. Ja w przeważającej części, podobnie jak szalone rzeczy, które robi marka, jednak nie jestem szczególnie zadowolony z Teddy Bear Crossbody Jourdana Dunna. Choć wydaje się to właściwą opcją dla uroczystości muzyki (jest na uroczystości Wireless w Londynie), Teddy wygląda na to, że był już z pralnią około pięć razy. Cokolwiek pobierają za tę torbę, to równie dobrze.

Julia Louis-Dreyfus
Hermès Steve Messenger Bag
Oto Julia Louis-Dreyfus, wyglądając na zamyślony na Lax. Przynosi ładną, neutralną torbę posłańca Hermès. Jeśli, podobnie jak ja, nie znasz o wiele więcej stylów unisex Hermès, możesz być zszokowany odkryciem tej torby „Steve”, oczywiście od jakiegoś czasu.

Maria Shriver
Hermès Birkin
W zeszłym tygodniu Beverly Hills pełił celebrytów wszystkich pasków. Oto Maria Shriver, przynieś jedną z jej wielu, mnóstwo Birkinów. Maria może być jedną z naszych celebrytów „tylko Birkins”. Nie mamy odpowiedniego dowodu przeciwnego.

Salma Hayek
Saint Laurent Betty Torb
1950 USD za pomocą Barneys
Oto Salma Hayek, zapoczątkowana w wiosennym pokazie Saint Laurenta w Paryżu w Paryżu przez jej męża Francois-Henri Pinault. Ma zasadniczą stopę zainteresowania znaczną liczbą marek, których torby wszyscy z nas kochają, w tym Saint Laurent. Salma jest urzekającym, a także kochanym świętym Laurentem Betty.

Victoria Silvstedt
Alaïa laserowa torba
Kupuj Alaïa za pośrednictwem netto-a-porta
Szwedzka modelka/aktorka/piosenkarka/postać telewizyjna Victoria Silvstedt została niedawno zidentyfikowana w Saint Tropez ze wspaniałą, neutralną skórą Alaïa Tote. Nie, to nie jest sesja zdjęciowa. To tylko ktoś, kto cieszy się z jej tropikalnych wakacji. Victoria wydaje się istnieć w prawie najdrobniejszym określeniu wakacji.

Leave a Comment