Fendi współpracuje z artystą wizualną Joshua Widodami na zbiory Kapsułek przed upadkiem 2020

, a także partnerstwa kończą się o wiele więcej, a także znacznie bardziej typowe dla dużych domów stylów, a także najnowsze must-see collab przychodzi świeżo od naszych dobrych przyjaciół w Fendi. W przypadku przed upadku 2020 dom w stylu włoskim pracował razem z la opartym na wizualnym artysty Joshua, aby zwolnić ekspansywną kolekcję torby, butów, a także więcej. Włoski craftsmanship zaspokaja California Great w tym nowym zestawie produktów, które wprowadza jutro, 24 czerwca.

Nowa kolekcja, Dubbed California Sky, został opracowany przez Silvia Venturini Fendi, ze specjalnym partnerstwem z widatnymi. To nie jest po raz pierwszy, że marka pracowała wraz z widatnymi, który jest rozumiany wśród sceny sztuki współczesnej dla jego odrębnego czarnego, a także białej sztuki szkicu. Ostatni lipca marka wprowadziła pop-up o ograniczonej edycji, a także “bar Peekaboo” w Harrods London z artystą.

W przypadku tej kolekcji Venturini współpracowała z Vides, który wykorzystał swój znak towarowy czarny, a także białą kolorową kombinację sparowaną z jego natychmiastowo rozpoznawalnym stylem markera, aby zapewnić wentylator Fendi preferowane torby z kreskówką motywem. Niebo niebieski, a także lekki Violet Dotknie powierzchni z kolekcji, która posiada wiele wspaniałych, takich jak skutki, które śledzą krawędzie, a także szwy worków, takich jak Peekaboo, baguette, a także metodą.

Dodatkowo, widły przyciągnęły się na swoje kompetencje, aby stworzyć tętniący życiem motywem kwiatowy oprócz reinterpretacji znanego logo FENDI FF. Istniejemy najpierw partnerstwo z wizualnym artystą rozumianą za pracę w branży bramki brzegowej rynku może wydawać się nie na miejscu, partnerstwo bardzo dobrze dobrze. Kolekcja całkowicie poślubia ikony Fendi z artystyczną postawą Vides, zapewniając unikalne, graficzne obruszenia na zszywkach Fendi. Oprócz torebek, Kalifornia Produkty nieba obejmują również edgy RTW, buty, a także akcesoria. Torba kosztuje odmiana od 750 $ do 5 300 USD. Spójrz na więcej z kolekcji poniżej, którą możesz robić zakupy przez Fendi, od jutrzejszego, 24 czerwca.

[obrazy przez fendi]

Leave a Comment