Marc Jacobs absolutnie czuje wzór futra letniego

, który zrozumiał, że „letnie futro” kiedykolwiek będzie czymś? Czy moda kończy się wzorami, a także jedyną rzeczą, która delegowana jest, jest noszenie rzeczy, które są niezwykle niewłaściwe na pogodę? Możliwie. I cóż, jestem z tym trochę w porządku. Jak niedawno stwierdziła Paris Vogue Editrix Carine Roitfeld na Twitterze, moda nie jest w stanie sprawić, że wyglądasz atrakcyjnie, to po to, aby wyglądać inaczej.

Zapewniamy, że użycie czegoś takiego jak Marc Jacobs Gilda Fur & Sequins Flap Bag absolutnie osiągnie cel, jakim jest wyglądanie damy inaczej niż wielu ludzi w społeczeństwie. Z drugiej strony, jeśli jest wykonany przez jednego z największych projektantów na świecie, a także oferowany przez ogromnego, międzynarodowego sprzedawcy, czy naprawdę jest tak inaczej? Czy wszyscy już przechodzimy do następnej „innej” rzeczy? Wysokie pytania, jednak znacznie – czy jest to torba, którą warto kupić?

Jak zawsze w przypadku torebek z futrami, które najprawdopodobniej zależą głównie od tego, czy dostaniesz futro. Nie tak dobrze nie lubię futra jako materiału torebki na poziomie estetycznym, jednak z jakiegoś powodu uważam, że w szczególności ta torba. Nie jestem w 100% pewien, dlaczego tak jest, jednak uważam, że zależy to głównie od prawdy, że mieszanie dwóch materiałów tak bogatych i atrakcyjnych jak futro i cekinów jest pewną metodą szarowania każdego rodzaju serca miłośnika vintage.

Wydaje mi się, że jestem jednym z tych miłośników vintage, a także kombinacja konstrukcji na tej torbie, która sprawia, że ​​wierzę w coś, co stara gwiazda filmu, Unjeset przez uczciwe lub moralne zmartwienia o zwierzęta, skąd przyszła torba. To był łatwiejszy czas, kiedy wszyscy bogaci ludzie używali futra, a wszyscy wierzyli, że palenie jest doskonałe dla twojego zdrowia. Możliwe, że moje zamiłowanie do tej torby jest niewłaściwie umieszczone nostalgię, jednak uważam, że to tylko uznanie dla wykazanej zdolności Jacobsa do wywołania przeszłości. Zdobądź Saks za 1995 USD.

Leave a Comment