30 najlepszych worków kurortu 2016, od Balenciaga do Tory Burch

, podczas gdy pokazy kurortu 2016 jeszcze się nie skończyły-Resort i przed upadkiem, w przeciwieństwie do jesień i wiosny, nie mają wyznaczonych tygodni, w których występy występują – Things z pewnością się kończy i praktycznie wszystkie główne marki pokazały nam to, co mają. Przeczesaliśmy dziesiątki programów i lookbooków, a na podstawie tego, co znaleźliśmy, opracowaliśmy przewodnik po wszystkich torbach, które musisz wiedzieć.

Najważniejsze brakujące marki to Céline, Givenchy i Coach. Zarówno Céline, jak i Givenchy są skąpe z torbami w swoich przedsezonowych materiałach prasowych, więc nie czekamy na ich rozpoczęcie, a trener nie robi programu wypoczynkowego. W tej chwili nie mieliśmy problemu ze znalezieniem 30 godnych uwagi worków do gapienia się.

Moim ulubionym dotychczasowym sezonem jest ustrukturyzowana torba klamry Balenciaga, która wygląda tak, jakby została skonstruowana z pasów dwukolorowych, ale Michael Kors zrobił imponująco minimalistyczny pokaz z wielokolorowym potworami, które wydawały się dokładnie nowoczesne. Sprawdź je wszystkie poniżej; Jeśli coś jeszcze interesujące, z pewnością poinformujemy Cię o tym.

[Zdjęcia przez style.com]

Balenciaga

Balenciaga

Bottega Veneta

kanał

kanał

Chloé

Chloé

Christian Dior

Christian Dior

Diane von Furstenberg

Fendi

Fendi

Halston Heritage

Louis Vuitton

Marc Jacobs

Michael Kors

Michael Kors

Morwa

Proenza Schouler

Proenza Schouler

Ralph Lauren

Rebecca Minkoff

Czerwone Valentino

Stella McCartney

Tamara Mellon

Tomas Maier

Tory Burch

Valentino

Leave a Comment