Dolce & Gabbana wskakuje na modny z modą-bag-bag

z niezmienionym sukcesem małej małej torby Fendi Micro Peekaboo, to tylko kwestia czasu, zanim inne marki zaczęły zapewnić swoim wiernym konsumentom wybór zdobiący nowe torebki nowszą, mniejszą torebką. O ile widzieliśmy, Dolce i Gabbana jest pierwszą marką z bram, która zaakceptuje ten trend, a także robi to z małymi torbami na Sycylii.

Fendi nie jest pierwszą marką, która zminiaturyzuje swoje charakterystyczne kształty torby w odwołania (o ile wiem, Balenciaga pokonała je pod koniec lat 2000., ponieważ zaprzestano tych utworów), jednak wersje marki były najbardziej oko- uchwyt. Częściowo jest to, że etykieta kosztów 1550 USD dla Micro Peekaboo sprawiła, że ​​ludzie rozmawiali, jednak to dlatego, że teoretycznie można ją przynieść jako własną torbę. (Chociaż nie będzie to miało większe kształty, jak niedawno pokazaliśmy.)

Odwołania na Sycylii są mniejsze (chociaż Net-A-Porter nie ma jeszcze wymiarów), a także nie są sprzedawane jako torby, które mogą podwoić się jako urok, jednak raczej jako sytuacje karty lub torebki monety, z którymi możesz się połączyć torba. Te cele, etykieta, która łączy się z nimi, są nieco skromniejsze.

Dolce & Gabbana Sicyly Keychain
445 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Dolce & Gabbana Sicyly Keychain
445 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Leave a Comment