Alexander Wang Jena Grasp to idealna mieszanka ostrych i klasycznych

Oh, Alexander Wang. Jak cię kocham, pozwól mi policzyć drogi. OK, więc nie zamierzam ich liczyć – nie tylko zajęłoby to zbyt długo, ale byłoby to trochę nudne. Wystarczy powiedzieć, że naprawdę uwielbiam estetykę Wanga, nawet jeśli nie jestem pewien, czy kocham konkretną torbę. Na szczęście chwyt Alexander Wang Jena nie daje mi żadnego głębokiego konfliktu wewnętrznego.

Nie! Jestem pewien, że ten uchwyt jest w mojej przyszłości. Ma nie tylko charakterystyczną, poparzoną czarną skórę marki, ale jest idealny rozmiar i kształt do zabrania czarnego sprzęgła. Jeśli lubisz odrobinę krawędzi w swoich torbach, witajcie w nowej nocnej podstawowej podstawie.

Nie jestem pewien, co mogę powiedzieć o tej torbie, która nie jest już oczywista. Jest to nieco ulepszona wersja klasycznej koperty, która nie jest wystarczająco przemysłowa, aby umrzeć z tym trendem, ale także wystarczająco modna, aby wyglądać naprawdę aktualnie. Uderza w idealną równowagę między dwoma skrajnościami, a torby Wanga są bardzo rozsądnie wycenione na to, jak niesamowite są. Kup za pośrednictwem Shopbop za 475 USD.

Leave a Comment