Victoria’s Secret Models i ich cudowne torebki roją się Paris

Czasami można opuścić dom w dresach i bez makijażu, oraz czasy, w których jesteś modelką Victoria Secret, który przyleciał do Paryża, aby pojawić się w bieliźnie podczas biedel Coroczny program Runway Brand. Wystarczy powiedzieć, że te anioły i modele VS nie garbiły się ani w dziale stylu, ani uroku. Oto wszystkie najlepsze designerskie torebki, jakie nosili do różnych występów, połączeń fotograficznych i śmieci, a także podczas przygotowań przed pokazem.

Alessandra Ambrosio
Torba Saint Laurent Sac de Jour
1 990 USD za pośrednictwem Saks
Alessandra Ambrosio wybrała całkowicie czarną garderobę na czas swojego pobytu w Paryżu. Tutaj nosi czarną skórę Saint Laurent Sac de Jour. Widzieliśmy ją z jej czarnym Birkinem na początku tego tygodnia.

Izabel Goulart
Fendi Peekaboo Bag
3750 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Oto brazylijski anioł Alessandry Izabel Goulart, obnoszący się z czarnymi zamszowymi botami i czarnym fendi peekaboo poza jej hotelem. Wszystkie modele pozostały w Mandaryn Oriental.

Josephine Skriver
Chanel Young Boy Bag
Kupuj Chanel Young Boy Torby przez Vestiaire Collective
Duński anioł Josephine Skriver został znaleziony w Paryżu z czarną pikowaną torbą Chanel Young Boy ze srebrnym sprzętem. Wydaje się, że pojawia się tu temat.

Lais Oliveira
Torba Gucci Marmont
1590 USD za pośrednictwem Gucci
Czy jakiś celebrytka była kiedykolwiek o wiele bardziej podekscytowana widząc paparazzi niż Lais Oliveira? Nie sądzę. Jej czarna torba Gucci Marmont jest z pewnością cudowna, ale powinienem zwrócić twoją uwagę na fakt, że Lais ma na sobie beret w Paryżu. To sprawi, że będziesz zmarszczyć nos, albo podniecisz ją na zawsze.

Lameka Fox
Chanel Small Flap Work
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Fendi Bag Bug
750 USD za pośrednictwem Nordstrom
Lameka Fox zaznaczyła wszystkie przedmioty z pełnej listy kontrolnej modelu Victoria Secret Model: płaszcz lamparta, czarne skórzane spodnie, torba Chanel itp., A jednak muszę się zastanawiać, czy jej serce jest w tym naprawdę.

Lily Aldridge
Worka givenchy microingale
1 790 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Oto Lily Aldridge, modelując najbardziej miniaturę Nightingales Givenchy poza wydarzeniem VS. Z przyjemnością dowiesz się, że pasuje do choinek wszystkich rozmiarów.

Maria Borges
VS Model Maria Borges ma dla nas tajemniczą torbę! Wygląda tak znajomo, ale nie mogę umieścić jego kwadratowej twarzy torby. Z pewnością jeden z naszych nieustraszonych czytelników może to dla nas zidentyfikować.

Romee strijd
Chanel Classic Flap Bag
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Holenderski Angel Romee Strijd przyniosła swoją klasyczną klapę Black Chanel na wydarzenie, w którym wszystkie modele i anioły nosiły pasujące koszulki.

Stella Maxwell
Torba Givenchy Antigona
2280 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman
Wreszcie, oto jeden z najnowszych aniołów, irlandzkiej modelki Stelli Maxwell, pozostającej poza mandaryńskim orientalnym z granatową antygoną Givenchy z czerwonym wykończeniem. Zgadza się, nosi granatową torbę. Czy inni anioły będą w stanie to zająć?

Leave a Comment