Louis Vuitton wypuszcza zupełnie nowy pakiet Fanny, więc teraz gwiazdy mogą przestać nosić fałszywe

, kiedy głęboko zanurzyliśmy się w początkach Kendall Jennera, może być może FAKE, może Fake-Vintage Louis Vuitton Fanny Pack Pack Pack Pack W ubiegłym roku jedna rzecz zaskoczyła mnie znacznie bardziej niż fakt, że bogaty 20-coś niesie ze sobą gównianego fałszywego: że Louis Vuitton jeszcze nie stworzył podobnie retro monogramu. W końcu zarówno worki na pasy, jak i logo cieszą się teraz znaczącymi odrodzeniami. Louis Vuitton najwyraźniej zauważył również, że luka między dominującymi trendami a jego torebką, ponieważ marka właśnie zadebiutowała w Bombagu Louis Vuitton, który wygląda jak fałszywy, który złapaliśmy Kendall.

Bumbag to prawie klasyczny Fanny Pack A La 80s Turyści w Disney World, który jest dokładnie jego atrakcyjnym. Szczegóły produktu są teraz niewielkie, ponieważ torba, która jest częścią kolekcji Spring 2018, nie jest jeszcze technicznie niedostępna, ale LV twierdzi, że można ją nosić jako tradycyjna fanny paczka, torba na ramię lub przytulnie crossbody, w Obraz niezliczonych młodych wpływowych. Z przodu otwiera się od przodu i zawiera płaski górny uchwyt i małą skórzaną łatkę z przodu.

Biorąc pod uwagę, jak trudno było niedawno zdobyć torby Monogram Louisa Vuittona, dobrze jest, że ten szczególnie modny utwór szybko będzie sprzedawał się po cenie detalicznej w wysokości 1500 USD. Jeśli jednak chcesz, nadal masz szansę: torba jeszcze się nie wydała, a Louis Vuitton zachęca ludzi do nazywania globalnej linii obsługi klienta marki, aby wcześniej zarezerwować swój banknot.

Leave a Comment