Gwiazdy przynoszą Akris, Pop & Suki, a także różne tajne torby

zaczynają wychodzić z Miami, a także wykorzystują tę szansę, by oszołomić nas egzotycznymi tajnymi torbami. Czy są bezpośrednio poza pasem startowym? Lub płatna możliwość marketingowa? Lub obie? Mówiąc o opłacalnych możliwościach marketingowych, nie wszyscy kupujesz nieoczekiwane poparcie J-Lo trenera. Gwiazdy trenera w ostatnich latach wypaczyły wyjątkowo młode (na przykład Selena Gomez, a także Chloe Grace Moretz). Młode kobiety są niezwykle wiarygodnymi konsumentami trenerów, jednak ma kobietę powyżej 50 lat, która może zapłacić za wszystko, czego chce, a także dużo zasięgu? Zgaduję, że jest to próba trenera zwabienia kobiet w dokładnie tej grupie demograficznej, jakkolwiek dokładnie to się poradzi? tylko czas powie.

Katie Holmes
Fotografowano dobrze zwolnioną Katie Holmes, przynieś to noszenie Akris AI podczas spaceru po Nowym Jorku.

Kup Teraz

Lea Michele
Lea Michele przyniosła tę torbę na wynos Bubblegum Pink Pop & Suki do serii AOL Develop w Nowym Jorku.

Kupuj torby pop i suki tutaj

Katy Cherry
Katy Cherry, plotkowana plotka nowa ukochana Bena Afflecka, była widziana w klubie nocnym Delilah, przyniosła czarną skórzaną torbę Prada.

Kupuj torby Prada tutaj

Kendall Jenner
Kendall Jenner został zauważony, pozostawiając dom przyjaciela w Miami z tą futrzaną, pomarańczową tajną torbą kontenerową! Wygląda to podobnie do torby Loewe Flamenco, jednak nie możemy zweryfikować takiej wersji.

Kupuj torby loewe tutaj

Jennifer Lopez
Oto Jennifer Lopez, a także w Nowym Jorku, kiedy po raz kolejny z torbą trenera Willis Top Handl.

Kupuj torby trenera tutaj

Olivia Culpo
Olivia Culpo została niedawno sfotografowana, która z hotelu w Miami Beach w Miami Beach w MIAMI w MIAMI w Louis Vuitton Horizon Horizon 50. Zauważysz, że jej walizka jest również zwieńczona jeszcze jedną tajną torbą Miami! Ta noszenie z najwyżej uchwytem ma wyjątkowo wyjątkowy sprzęt.

Kup Teraz

Joanna Krupa
Polski projekt, a także postać telewizyjna Joanna Krupa, opuszczała Craig’s w LA z tą czarną, sztuczną zamszową torbą Stella McCartney.

Kupuj torby Stella McCartney tutaj

Cheryl Hines
Wreszcie mamy Cheryl Hines, wchodząc do konkursu pokerowego One Step Better Foundation z tradycyjną torbą Gucci Soho.

Kup Teraz

Leave a Comment