Jasny kolor wreszcie przenika w ostatnie tygodnie lata w tych celebrytkach

Czekałem od wczesnej wiosny na splasę kolorów, który zwykle występuje, gdy tylko pogoda się rozgrzeje, i szczerze mówiąc, nie robię tego Czuję się, jakbyśmy mieliśmy w pełni w tym roku. Może dlatego, że wiosna była nieco opóźniona w Nowym Jorku, a inne części świata pobierają swoje wskazówki od nowojorczyków. W każdym razie celebrytki przylgnęły do ​​swoich neutralnych znacznie dłużej niż zwykle w tym roku, ale cieszę się, że kolor się teraz pełen, choć na początku sierpnia. Wydaje się jednak, że duża część tego koloru wydaje się być spowodowana nagłą wszechobecnością torby Louis Vuitton nowej fali.

Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio nosiła tę torbę Chloé Pixie podczas gdy w Los Angeles z córką. Kupuj torbę Chloé Pixie za pośrednictwem Farfetch.com (1550 USD)

Blac Chyna
Dlaczego tak, to jest Blac Chyna, płynąca wokół LA z czerwoną szybką torbą Louis Vuitton. Wydaje mi się, że Blac Chyna od jakiegoś czasu leży nisko. Czuję, że może nadal próbować leżeć nisko. Kupuj torbę Louis Vuitton Speedy przez Louis Vuitton (2330 USD)

Chloé Grace Moretz
Chloé Grace Moretz uderzyła poza AOL Build z jej jasnoniebieską torbą Louis Vuitton New Wave. Obecnie jest na szlaku prasowym, aby promować swój nowy film The Miseducation of Cameron Post. Kupuj torbę Louis Vuitton New Wave przez Louis Vuitton (1990 USD)

Emma roberts
Emma Roberts obnosiła się z tą piękną, ciemną zamszową torbą Rag & Bone Atlas podczas randki z jej chłopakiem, Evanem Petersem. Kupuj torbę Rag & Bone Atlas przez Neiman Marcus (595 USD)

Khloé Kardashian
Khloé Kardashian koncertuje obecnie po kraju, aby promować swoją nową linię Activewear, Good American. Na jednym zatrzymaniu w Nowym Jorku przyniosła ze sobą swój ulubiony zielony Birkin.

Naomi Watts
Naomi Watts nosiła tę wesołą torbę Mini Gavriel Mini Bucket podczas niedawnej wyprawy, aby wykonać paznokcie z przyjacielem. Kupuj Mansur Gavriel Mini Bucket Bag Via Mansur Gavriel (495 USD)

Olivia Culpo
Olivia Culpo nosiła tę klasyczną torbę z klapą czarną Chanel, prowadząc animowaną rozmowę telefoniczną w LA. Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective

Teni Panosian
Wreszcie, oto Vlogger Beauty Teni Panosian, który zmierza do AOL Build z torbą Goyarda Anjou.

Leave a Comment