Torebki ptaków Pani Ośrich Grasp

Pierwszą rzeczą, która uderzyła mnie o to, że twierdzi, że jest to skóra strusia. a torebki ptaków są znane z ich wykorzystania strusia w szczególności, więc nie było tak nieoczekiwane jako fakt, że torebki ptaków Pani Ostrich Grasp wygląda jak żadna inna torebka z tego materiału, którą kiedykolwiek widziałem wcześniej w moim życiu .

I chodzi o innowacje, więc weźmy bliżej, czy mamy?

Ze względu na trzy rzędy spotów podobnych do skali na górnej klapy, praktycznie założyłem, że torba została wykonana częściowo z Pythona, ale opis nie wspiera tego założenia. Wydaje się, że jest skórą strusią, umiejętnie i artystycznie manipulowane, dopóki nie przypomina coś całkowicie w przeciwieństwie do siebie, ale nie całkowicie jak nic innego.

Całkowicie go kocham. Wytrzymały, nierównomierny wykończenie klapy łączy się z matową czarną skórą w zakupie, aby utworzyć codzienną chwyt, że Aleksander Wang byłby szczęśliwy z. Jest nowoczesny i ostry, jednocześnie używając i łatwo włączyć do wielu szaf. Ale co lubię wiele, jest cenę, szczególnie na egzotyczne. Zakup przez Net-A-Porter za 425 USD.

Leave a Comment