Wybrzeże świadomości kampusu do wybrzeża

W tej środy jest roczna rocznica tragicznej strzelania do szkoły Virgina Tech doświadczyła 16 kwietnia 2007 r. Ostatnio, Northern Illinois University (NIU) doświadczył fotografowania tragedii na ich kampusie. Te tragiczne wydarzenia dokonały wszystkich i trafiły do ​​domu do społeczności uczelni. W tym roku zespół absolwentów z Virginii Tech i Uniwersytetu Państwowego Ohio (OSU) będzie miała zdarzenie do zapamiętania obu tragedii i zebrać pieniądze zarówno dla funduszy pomnikowych, jak i stypendialnych stworzonych przez uniwersytety.

To wydarzenie nie ma nic wspólnego z torebkami, ale uważam, że bardzo przekonuje, aby dzielić się informacjami. Pamiętam, że siedzimy w moim pokoju hotelowym, słuchając wiadomości rozwijających się strzelanin w szkole VT. W tym czasie byłem w Europie, a ich miasta mówią o tym, a nawet oferuje kondolencje, kiedy zdali sobie sprawę, że jesteśmy Amerykanami. Tragedie te wpłynęły na wszystkich ludzi wszystkich krajów na całym świecie. Podczas gdy Vlad i ja nie możemy zrobić wydarzeń w San Diego ani Virgina w tym tygodniu, mamy nadzieję, że każdy z was w okolicy zatrzyma się, miej trochę jedzenia i napojów (wpływy z każdej restauracji będą przekazane obu szkół). Jeśli zdarzy ci się to zrobić do Dogfish Head Alehouse, upewnij się, że poproś o Shannon Mahoney, moją siostrę, która pomogła położyć to razem i będzie reprezentuje blogu torebki.

Wydarzenie
Ponieważ nie jesteśmy organizacją z numerem podatkowym lub fundamentem non-profit, nie będziemy akceptować darowizn bezpośrednio. Proszę korzystać z podanych tutaj linków i proszę wziąć udział w jednym z następujących wydarzeń 16 kwietnia 2008, aby pokazać swoje wsparcie. Każda restauracja ma Wi-Fi, a my dostarczamy laptopy dla osób, które chcieliby przekazać na miejscu. Wpływy zostaną przekazane z każdej restauracji, więc twoja obecność sprawia, że ​​nasze wydarzenie więcej sukcesu. Jesteśmy hostowani 16 kwietnia 2008 r., W następujących lokalizacjach:

Dogfish Head Alehouse.
6220 Leesburg szczupak
Siedem rogów centrum handlowego
Falls Church, VA 22044

Pacific Beach Shore Club
6220 4315 Ocean Blvd.
San Diego, CA 92109

Restauracja Rockafellers.
308 Śródziemnomorski Ave.
Rudee Inlet.
Virginia Beach, Wirginia

Barek nurkowy i grill
1030 GARNET AVE.
San Diego, CA 92109

Znajdź więcej informacji na Wybrzeżu VT 2 Wybrzeże online.

Leave a Comment