Zacznij swój dzień od Lanvin Sparkles

Czwartek to ostatnio mój najmniej ulubiony dzień tygodnia. Jesteś tak blisko weekendu, że możesz go praktycznie posmakować, a jednak nadal masz przed sobą cały dzień pracy, zanim będziesz mógł dostać się do piątku. A potem cały dzień pracy w piątek, zanim będziesz mógł dotrzeć do godziny. Nie wiem, jak to opisać, poza „okrutnym”. Zwłaszcza, gdy na zewnątrz jest lato i wszystko, co chcę zrobić, to zrobić mrożony jogurt i patrzeć na coś, co nie jest moim komputerem przez kilka godzin. Jestem pewien, że praktycznie wszyscy czujesz mnie na tym.

Moje zatrudnienie (i twoje przyjemne czytanie na blogu) liczy się na Megs i zatrzymam się tutaj w dającej się przewidzieć przyszłości, więc jeśli będę musiał patrzeć na komputer, zrobię to z jakimś sławą oczu: Lanvin Kryształ morski minaudiere. Możesz praktycznie poczuć, jak wiatr zbliża się z wody, prawda?

Powodem, dla którego Lanvin jest jedną z moich ulubionych marek, jest to, że Alber Elbaz zawsze utrzymuje wszystko co najmniej jeden stopień niż przesadny. On nie przeprojektował ani nie nadmiernie embelish; Zamiast tego Elbaz znajduje sposób, aby wnieść równowagę swojej pracy, z której wielu projektantów mogło się nauczyć. To uścisk jest doskonałym przykładem jego lekkiego dotyku. Zamiast używać metalu i kryształów na szczycie blasku, ten uścisk jest trochę stary, aby trochę tłumić połysk, co nadaje mu piękny, praktycznie perłowy blask. To idealna wieczorna torba na formalną imprezę w ciepłą letnią noc, która wydaje się dokładnie tym, co Lanvin postanowił zrobić. 2490 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman.

Leave a Comment