10 Ukorzysta z znalezisk, które już teraz patrzymy

Zrównoważony rozwój był ostatnim tematem w branży modowej, a Lyst zgłasza nawet o 75% rok do roku w 2019 r. W przypadku wyszukiwań wspominających zrównoważoną modę. Z intensywnym naciskiem na zrównoważony rozwój wielu konsumentów chce również na rynek odsprzedaży.

Business of Fashion’s The State of Fashion 2020 odnotował wzrost popytu konsumentów na produkty vintage. W raporcie stwierdzono, że „istnieje również zwiększenie reakcji na popyt konsumentów na nowsze modele firm, które zajmują się nadmierną konsumpcją, taką jak wynajem i odsprzedaż”.

Wszystko to, w połączeniu z obecnym klimatem gospodarczym, udostępniło opcje na rynku odsprzedaży znacznie bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Rynek odsprzedaży jest rajem nabywcy na wielu poziomach. Od starych stylów vintage, które nie są już w produkcji, po limitowaną edycję i nie tylko, miłośnicy torb mogą spędzać godziny przeczesując bieżące oferty. Dzisiaj podjęliśmy swobodę wykopania się i wprowadzamy niektóre z naszych ulubionych znalezisk obecnie na sprzedaż na rynku wtórnym.

Louis Vuitton wielokolorowa torba Alma (1675 USD)

Chanel zszyty kamera wideo Tassel (2695 USD)

Hermès Evercolor Small Sac Roulis (5950 USD)

Ponowne wydanie cielęcia w wieku metalowym 2,55 (1765 USD)

Fendi Zucca Chef Small Take on Bag Tobacco (595 USD)

Louis Vuitton Monogram Cartouchiere (1295 USD)

Gucci Monogram Vintage Web Boston Bag (945 USD)

Celine Grained Calfskin Trotteur (1295 USD)

Trójkolorowy bagaż nano satyny Celine Satin Calfkin (1350 USD)

Louis Vuitton Brown Vinyl Cruise Bag (2625 USD)

Leave a Comment