Wewnątrz Scoop – F16

Niektóre rzeczy nie są właśnie na harmonogramie, które powinny być, zwłaszcza w małym biznesie. Więc kiedy produkcja dostała się trochę z tyłu, wiedziałem, że będzie dużo do zrobienia w krótszym czasie.

Brynn i nowa stażysta projekt, Rachel, przybyła z kolekcją nowej jesieni, byłem zachwycony i pragnął zacząć zacząć. Jestem zadowolony, że nosiłem moje mieszkania tego dnia, ponieważ nosiliśmy pudełka poza pudełkami skórzanych torbów z przeładowanego samochodu do biura. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, jak ciężka prawdziwa skóra!

Oczywiście plan miał dostarczyć upadek Zamówienia następnego dnia, więc dzięki nowym torbom rozproszone wokół nas, nadszedł czas, aby zacząć! Aby pamiętać, jaka była każda nazwa kolorów i nazwy stylów, więc moglibyśmy uzyskać zamówienia w prawo. Ponieważ zarówno Rachel, jak i ja jesteśmy zupełnie nowych asystentów, zespołowaliśmy razem, aby podzielić się i podbić rozkazy na butiku, które spadają i dotarli do pracy.

Przygotuj każdą torbę z tagami podpisu Brynna, karty opieki i torby na kurz z każdą torbą nie był tak łatwy jak możesz pomyśleć. Każda torba otrzymuje co najmniej dwie etykiety (etykieta marki i znacznik nazwy / stylu), oprócz karty opieki wewnątrz i dopasowywania worka na kurz w odpowiednim rozmiarze. Wyprowadzimy nawet kilka stylów z góry, więc są butikami gotowymi. Brynn upewniła się, że każda torba wyglądała spory z każdym z zamówień butików. Każde butikowe zamówienia szeroką różnorodność toreb, a niektóre mieszane z najlepszymi sprzedawcami z poprzednich kolekcji Brynna.

Plan miał rozpocząć dzień wolny i wcześnie, więc możemy wysunąć do wszystkich butików w obszarze Chicago przed popołudniowym ruchem. Chociaż oczekuje się, że będzie gotowy do pracy, nadal czekaliśmy na kilka worków w ostatniej minuty, które zostały opóźnione. Tak więc z małą regulacją na trasie udaliśmy się do Hazel. Dzięki Bogu, byliśmy trochę z tyłu, ponieważ nie zdawaliśmy sobie sprawy, że otworzyli godzinę później niż myśleliśmy. Ups! Więc doskonale się skończyło. Wszyscy kupujący byli zachwyceni do nas i dostać nową kolekcję w domu.

Ponieważ debiutujemy dwa nowe style, naprawdę dobrze się bawił, widzieć ich reakcję. Było kilka osób, które nie kupowały nowego sprzęgła Softover Jenne, ale kiedy pokazaliśmy im gotowy produkt, myślę, że będziemy mieli kilku więcej zamówień w połowie sezonu dla tych!

Naprawdę zachwycony chodzą do butików z Brynnami i oglądam, jak ona personalizuje każdą wizytę. Ona zna każdego kupującego osobiście i wielu członków personelu, więc fajnie widzieć tę stronę biznesu.

Chociaż wszystkie butiki są różne, są podobne w stylu z asortymentem wszystkiego. Jestem pewien, że możesz sobie wyobrazić, jak trudno jest oprzeć się zakupom w każdym butiku.

Ponieważ nasz dzień dowiedziałem się, zdałem sobie sprawę, ile czasu i wysiłku idzie w małą firmę i nigdy nie wyobrażałem sobie, co byłoby, dopóki nie zacząłem tu stażu z Brynn.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Twój ulubiony mały kabriolet plecak jest … 31 stycznia, 2022 w “Lauren”
Spring Launch PreparationsFebrary 20, 2018In “Business Fashion”
Kupujący i mały BusinessPrzestrzeń 27, 2016 W “Chicago”

Leave a Comment