Celebrytów przenoszą się i wstrząsają torbami z Louis Vuitton, Chanel i Lanvin

W tym tygodniu celebrytki dzielą swój czas między St.Tropez, The West End, New York Music Festivals i niekończącym się letnim obwodem prasowym filmowym. I oczywiście Craiga. (Podobnie jak w zegarku, zawsze możesz liczyć na pół tuzina prawdziwych gospodyń domowych, aby sup w Craig’s w danym tygodniu.) Co to są A-listerowie (i dyskusyjne B poprzez D-listers) Nosząc te głośne wycieczki na całym świecie, ty, ty zapytać się? Cóż, wybrali plecaki Chanel, Burberry Borchels, Bright Green Birkins i Louis Vuitton Minis, aby zaspokoić ich ciągle zmieniające się potrzeby torebki.

Alicia Vikander
Torba Louis Vuitton Petite Malle
Po raz kolejny zaczniemy od Alicii Vikander, niosąc inną wersję tej samej torby, którą widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Alicia doprowadziła tego małego Louisa Vuittona do niedawnego występu w Good Morning America.

Catherine zeta jones
Lanvin zadowolony torba
2 290 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Oto Catherine Zeta-Jones, niosąca metalową skórzaną torbę, która spędza czas z mężem Michaelem Douglasem w St. Tropez. Lubię myśleć, że właśnie tam wielu celebrytów ucieka.

Heidi Klum
Hermès Birkin
Paps niedawno znalazł Heidi Klum niosącą jeden z jej wielu, licznych Birkinów w Nowym Jorku. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz coś, co Louis Vuitton wyskakuje z jej torby. Wygląda na to, że ten strój ma jednoczącą liczbę lat, ale po prostu nie mogę się na nim położyć.

Jessica Alba
Roger Vivier Miss Viv Micro Take on Bag
2550 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Oto Jessica Alba, zostawiając obiad w Los Angeles z mężem (i, o dziwo, znów patrząc 19). Nosi czarną tkaninę skórzaną torbę od Rogera Viviera.

Justine Skye
Plecak Chanel
Justine Skye jest tutaj, kierowana na festiwal muzyczny Panorama w Nowym Jorku z Kendall, Gigi i The Gang. Przyniosła na pikowaną czerwoną skórzaną plecak Chanel, aby utrzymać wszystkie swoje festiwalowe potrzeby, tak jak to robi.

Kendall Jenner
Givenchy kokardka
2150 USD za pośrednictwem MyTheresa.com
A oto Kendall Jenner, out i przy osobnej okazji w Nowym Jorku. Nosiła swoją cenną małą torbę z łukiem Givenchy, którą faworyzuje znacznie coraz więcej w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Kim Zolciak
Chanel Video Camera Bag
Paps dogoniła prawdziwą gospodynię domową Kim Zolciak w drodze na kolację w Craig’s z córką i mężem. Nosi torbę z kamerami wideo Chanel. Ta dość figuratywna torba kamery wideo Chanel nie powinna być mylona z innymi torbami z kamer wideo Chanel, które są przede wszystkim tylko torbami Chanel wielkości aparatu.

Rebel Wilson
Burberry Colorblock Trzechel
Kupuj przez Burberry
Wreszcie, oto Rebel Wilson, docierający do teatru West End w Londynie za jej występ w mężczyzn i lalkach z zablokowaną kolorami Burberry Tor.

Leave a Comment