Oto idealne uścisk na przyjęcia świąteczne: Louis Vuitton Altair

Każdego sezonu wakacyjnego, rozumiem, że wymagam przyspieszenia mojej gry. Dzięki tak licznym świętom wakacyjnym, jak i wieczorom, konieczne jest, abyśmy osiągnęli nasze najlepsze, aby zachwycić wszystkich, szczególnie nas samych. Lubię dobre święto, ale jeszcze bardziej lubię chwyt fantastyczny. Louis Vuitton zawsze dostarcza, niezależnie od tego, czy dotyczy to światowej światowej wysokiej klasy sprzętu podróży, czy jego małych akcesoriów, a także worki wieczorowe; Marka robi coś dla każdego, a także na każdą okazję.

Dzisiaj odkryłem, że patrzę na Louis Vuitton Altair, a także czuję najwyższe pragnienie. Ja, podobnie jak wielu z was, nie jestem wielkim fanem monogramów, jednak Louis Vuitton odkrył metodę zintegrowania swojego tradycyjnego monogramu bez wydawania się wstrząsającego, a także to uścisk pokazuje to.

Połączona skóra cielęcy pokazuje lekceważony monogram LV w sposób dopracowany, podczas gdy złoty mosiądz i mosiążowy sprzęt blamuje torbę. Złożona górna część zamyka z zamknięciem skrętu, co zawsze jest proste do otwarcia, a także zamknięte, a także wnętrze torby zawiera płaską kieszeń i lustro. Louis Vuitton robi to wiele rzeczy najlepiej, a ich torby są chlebem, a także masłem firmy. Podobnie oferowane na różowym, kupuj ten uścisk przez Louis Vuitton za 2570 USD.

Leave a Comment