Smurfette nosi designerskie akcesoria we Fete Harper

Zdjęcie Kredyt: Jeffrey Westbrook dla Harper’s Bazaar

Dziś rano otworzyłem swoją skrzynkę odbiorczą, aby znaleźć dziwnie pociągający e -mail o Smurfette w akcesoriach designerskich w nowym numerze Harper’s Bazaar. Po pierwsze, nie miałem pojęcia, że ​​film Smurfs pojawił się i po drugie, uważam, że Smurfette pozuje z wysokiej klasy designerskimi towarami. Jednak w jakiś sposób ta mała niebieska fikcyjna postać ściąga pozowanie i noszenie akcesoriów w dość modny sposób.

Od Marc Jacobs po Louis Vuitton po Dolce & Gabbana, Smurfette uderza w strony Fete Harpera w akcesoriach, do których chcieliby każda non-fikcyjna kobieta.

Wiodąca dama Smurfs zdobyła znaczącą funkcję w żądanym magazynie mody, który sprawi, że niektóre ludzkie postacie poczują się trochę zgorzkniały. Ale dzięki najlepszej stylizacji Smurfette robi projektantów, która ma sprawiedliwość. Szczególnie podoba mi się jej wygląd Louisa Vuittona, głównie dlatego, że torba jest dostępna tylko przez Special Buy i czuję, że zazdrości nad obiektem, który ma wielkogłośnie niebieski stworzenie.

Zobacz historię na Fete Harper online tutaj. Ten numer Harper’s Fete trafił na stoisko 12 lipca, a Anne Hathaway na okładce, koniecznie odebrać swoją kopię!

Który wygląd kochasz z Smurfette, szalony dla Marca lub Dancing on Dolce lub Praining in Vuitton?

Leave a Comment