Na wypadek, gdybyś go przegapił: 5 wiadomości, czytelnicy Purseblog uwielbiało wielu w maju 2015 r.

w tym miesiącu obejmowało zarówno weekend świąteczny, jak i nieoficjalną zmianę sezonu, więc jak zawsze wybaczamy, jeśli nie czytałeś wszystkiego, co my my W tej gorącej kuchni internetowej mnie niewolniło. Z kolekcjami New Fall Lookbooks i Cruise 2016 pojawiając się w lewo i w prawo, być może przegapiłeś coś, co warto wrócić. Aby pomóc Ci nadrobić zaległości przed wprowadzeniem do czerwca, spójrz poniżej na nowe wiadomości, do których inni czytelnicy często odwiedzali wiele w maju 2015 roku.

Sprawdź post teraz!
Wy, ludzie naprawdę, naprawdę kochają twoje torby Céline i uwielbiacie rzucić okiem na to, co nadejdzie jeszcze bardziej.

Sprawdź post teraz!
Celeb Moms: Są takie jak my! W szczególności muszą dowiedzieć się, które torby są wiele funkcjonalnych dla dzieci, tak jak my. Z okazji Dnia Matki spojrzeliśmy na to, co wymyślili w tym roku.

Sprawdź post teraz!
Marzycielski program Louisa Vuittona Palm Spring Cruise 2016 zawierał kilka marzycielskich nowych toreb, w tym nowy kształt powyżej.

Sprawdź post teraz!
Podsumowujemy to, co celebrytki noszą dwa razy w tygodniu, co tydzień, ale z jakiegoś powodu wy, ludzie, naprawdę bylibyście w tym konkretnym podsumowaniu od początku maja. Nie możemy cię winić; Było kilka świetnych toreb!

Sprawdź post teraz!
Torby kubełkowe Mansur Gavriel są niezwykle trudne, aby zdobyć twoje ręce, więc rozumiemy, dlaczego wy, ludzie, bylibycie tak entuzjastyczni, słysząc, jak Megs.

Leave a Comment