Celebryty imprezowe i protestacyjne z nowymi torbami z Louis Vuitton, Proenza Schouler i wiele więcej

celebrytów przygotowują się do długiej świątecznej hibernacji i zaopatrzania ciasta ciastek. (Okej, przynieśli jak jedna rurka ciasta ciasteczka. Ale to musi karmić się jak osiem hadidów, prawda?) Hollywood prawie zamyka się między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem, więc Eva Longoria i Jasmine na świecie robią swoją ostatnią zniżkę Strints of the Year przed zasłużoną przerwą od celebrytów. (W pewnym sensie.) Warto wspomnieć, że przynieśli kilka oszałamiających nowych i klasycznych designerskich torebek, aby zobaczyć je przez ostatnie dni życia publicznego w 2016 roku.

Bella Hadid
Torba Givenchy Lucrezia
Kupuj Givenchy za pośrednictwem netto-a-porta
Oto Bella Hadid, kierując się do własnego mieszkania lub mieszkańca w Nowym Jorku z pewnymi premium zaopatrzenie. Nosi elastyczną czerwoną skórzaną wersję Givenchy Lucrezię.

Eva longoria
Hermès Birkin
Eva Longoria została niedawno zidentyfikowana powrót do domu z Paryża w Lax z niebieskim Hermès Birkin. Eva najwyraźniej miała kluczową służbę Partii L’Oreal, aby wziąć udział w zagranicy.

Jasmine Take
Louis Vuitton Pallas łańcuchowa torba do noszenia
Supermodelka Jasmine Tues niedawno nosiła tę atrakcyjną torbę do przenoszenia łańcucha Louis Vuitton Pallas do CBS Studios w Nowym Jorku, gdzie uważam, że promowała telewizyjną transmisję programu mody Victoria’s Secret. W tym roku Jasmine nosiła stanik fantasy o wartości 3 milionów dolarów.

Jennifer Garner.
Torba Proenza Schouler Hava
1950 USD za pośrednictwem Proenza Schouler
Ta najlepiej rączka, szara zamszowa wersja torby Proenza Schouler Hava jest absolutnie nowym przejęciem dla Jennifer Garner. Ta torba była tylko rozważając ten marsz, ale styl z najwyżej uchwytem jest tak różny od wersji Crossbody, że jestem zszokowany, że nadali im tę samą nazwę.

Karlie Kloss
Torba legendowa Alexander McQueen
1995 USD za pomocą MyTherresa.com
Oto Karlie Kloss, w West Village z jedną z jej ulubionych torb, czarnej skórzanej legendy Alexander McQueen.

Natalie Portman
Tote Dior Panarea
651 USD za pośrednictwem Vestiaire Collective
Oto oczekująca Natalie Portman, out w LA z jedną z jej ulubionych, czarnej pikowanej skórzanej torby Dior Panarea. Nosiła tę torbę, biorąc pod uwagę ten listopad.

Pamela Anderson
Torba Saint Laurent Sac de Jour
2375 USD za pomocą Farfetch.com
Pam Anderson niedawno przybył do Paryża, aby przemówić do francuskiego Zgromadzenia Narodowego w sprawie zakazu foie Gras. (Powodzenia, Pam.) Nosi żwirowaną czarną skórę Saint Laurent Sac de Jour. Pam jest hardcore weganin z własną linią wegańskich butów, która odmawia rezygnacji z prawdziwych designerskich torebek. Omówić.

Rihanna
Louis Vuitton x Frank Gehry Twisted Monogram
Wreszcie, oto Rihanna, wchodząc do swojego mieszkania lub mieszkania w Nowym Jorku z niekwestionowaną jej ulubioną torbą wszechczasów, torbą Louis Vuitton x Frank Gehry z Monogramem. Możesz spojrzeć tutaj na całą ich historię związku.

Leave a Comment